Чи можна не допустити Гопніків у Тернополі до яскравих вечірок????

 

Чи можна не допустити Гопніків у Тернополі до яскравих вечірок????
Гопникі в </FONT><FONT color='black'>, хто вони, і як з ними боротися?

Хтож такі ГОПНІКИ...???? Дивися фото...!!!!!
Історична довідка:У 1920-і роки в Петрограді в готелі «Жовтнева» (Ліговський проспект, будинок 10) і в готелі "Європейська" (Михайлівська вулиця (Санкт-Петербург) розташувався Міський гуртожиток пролетаріату (ГОП), куди зі всіх вокзалів, в першу чергу з Московського, звозили безпритульників, що промишляють в місті вуличними крадіжками і дрібним грабежом. Їх прозвали «гопникамі» — по абревіатурі притулку. За іншою версією, до революції 1917 гопникамі спочатку називали не вуличних хуліганів, а жебраків і бродяг. Тоді в Росії існували «Накази суспільного піклування» — губернські комітети, в чиєму веденні знаходилася турбота про жебраках, каліках, хворих, сиротах. Ці люди містилися в спеціальних будинках піклування за рахунок земських засобів. Згідно цієї версії, «гопнік» походить від абревіатури «ГОП» — Городське Суспільство Піклування. Також існує версія про походження від слова «гоп-стоп»яку ми згодом розглянемо.
Акт 1. Історія гопнічества на пострадянському просторі.
Звідки в Україні з'явилося неосяжне гоп-"двіженіє"?Діло в тому що кожен дев'ятий житель Росії побував в місцях позбавлення волі. А це накладає свій глибокий відбиток на людину. У багатьох з увязнених є діти, і ви чудово розумієте, яку «високу» культуру виховання отримає дитина. Це одне. Друге: у в'язниці сидять далеко не дурні люди, їм потрібна зміна «кадрів». А де узяти саму відповідну «сировину»? Звичайно, з гопников. Є ще і третє. Подивитеся, в яких умовах живуть більшість людей - комуналки, подекуди бараки, а нові безликі мікрорайони, де вулиця - основа виховання. Що це середовище може прищепити підростаючій людині, окрім жорстокості? Буття визначає свідомість.
Де ж коріння походження цього дивного «народу»? Біля Тернополя є чудове місто Березовиця. Він споконвіку славився своїми відмінними огірками і хуліганами. А як же іменуватися всьому цьому «високоінтелектуальному» натовпу? Звичайно - «гопота». Основне їх заняття було – «давати» прочуханки всіх, кому заманется, і грабувати мирних перехожих – хоч «стареньких з бубликами». Тепер перейдемо до «сучаснішого» терміну - гопота. На тюремному жаргоні є такий термін – «гоп-стоп» (вуличне пограбування).
Акт 2. Форма одягу і відмінні ознаки gopus vulgaris (лат. - гопник звичайний).
Дозволю вам нагадати основний «стиль» одягу гопоти. Ворога треба знати в обличчя! Почнемо, мабуть, з голови. Хоча головою цей відросток тулуба, куди вони поміщають їжу, назвати складно. На голові у гопника розташовується його гордість і велич - кепка. Кольори зазвичай чорного, фірми «Adidas», моделі «класичною» - так вони її називаютету абсолютно потворну «восьміклінку», що дуже нагадує головний убір відомого клоуна Алеши Попова. Можливо, гопникі просто люблять цирк?
Далі: на гопнике присутній дуже важливий компонент одягу - олімпійка (куртка від спортивного костюма). Завершують все це диво спортивні штани (трико), які є гордістю і величчю гопоти. На ножних відростках у гопоти зазвичай одягнені або кросовки з ринку, або туфлі з тупою квадратною шкарпеткою, які дуже «гармонують» із спортивними штаньми. Довершує загальну картину такі дрібниці, як абсолютно не потрібна гопнику «барсетка», в якій зазвичай зберігається порожнеча. Але понти - дорожчі за гроші! У руках також можуть бути присутніми чіткі; але не для молитви, як у мусульман, а грубо вирізані величезні чотки, які гопи крутять туди-сюди (можливо, вентилюючи навколо себе простір?).
Звідки ж пішла така мода? Може, всі гопникі - це видатні спортсмени і гордість наший країни? Ні, друзі мої, ця «мода» прийшла, знову ж таки, з в'язниці. Де не вистачає форми для з/к, і увязненим дозволяють носити спортивні костюми. Варто відзначити, що деякі особливо «просунуті» гопникі носять олімпійки разом з джинсами і навіть брюками від «строгого» костюма. Виглядає це дуже забавно!
Акт 3. Анатомофізіологія гопніка.
З погляду анатомії, гопник вдає із себе украй дистрофічний організм. Давайте розберемося.
Голова від розумового перенапруження зазвичай коротко стрижена - щоб не нагрівалася. Усередині голови зазвичай спостерігаються дві патології. Перша – «пустянка головного мозку». Друга - травматична радіальна звивина від кепки. Обидві невиліковні і смертельно небезпечні. М'язи дуже слабо розвинені. Це легко довести - більшість свого часу гопник проводить навпочіпки - мабуть, стояти не може. Система виділення. Якщо більшість часу гоп проводить навпочіпки - значить, хоче ср..ть. Хоче, а не може - цілих дві патології! Травна система налаштована на один вигляд їжі - семачки. Це вид гоп-їжі. Вони вживають їх постійно і у величезних кількостях. Досить знищити всі соняшники на Русі, і почнеться мор гопніків. Статева система відсутня - гопникі розмножуються брунькуванням з кепок. Чим більше кепок - тим більше гопников. Громадяни, знищуйте кепки! До того ж багато гопникі просто поотморажівалі свої органи розмноження - результат носіння спортивних штанів в зимовий період.
Акт 4. Психологія спілкування гопніків.
Як ви знаєте, гопникі живуть по «поняттях». Зазвичай люди просто живуть по загальнолюдських законах. Але немає, гопота живе по «поняттях». Причому ці «поняття» ніякого відношення не мають до так званих «злодійських» законів зони, які мають ряд мудрих правил. Гопота всього лише знає пару фраз. Ми ж знаємо значно більше, і забовтати гопника не складе труднощів будь-якій нормальній людині. Але все таки я приведу декілька «коронних» фраз гопніків, і потрібні відповіді на них. Розглянемо докладніше.
Перша фраза: «Хто ти по життю?» - Очікувана відповідь: «Пацан!», «Босяк!», «Злодій!», «дядько Стьопа!». Абсолютно не очікувана відповідь: «Фанат!», «Скін!», «Дзен-будіст з храму, побудованого на честь сорокових роковин войовничого гитлерюгенда.». Такі відповіді зазвичай вибивають ломку трьохнейронну систему в голові гопника, і він тут же починає «виснути». Але тут необхідно зробити невеликий відступ, щоб розповісти про походження слова «пацан». «Ви повинні знати, що більшість тюремних жаргонних слів відбулися з івриту, не пройшли мимо касси і слово «пацан». Воно походить від слова «поц» - з єврейського – «член» (да-да, той самий!). І, отже, «пацанчик» - маленький член» (цитата з книги Григорія Клімова «Протоколи радянських мудреців», стор. 184, 315). Хочете називати себе єврейським словом, та і ще натякати на розміри вашого органу - добре, будьте пацанами!
Тепер пора повернутися до другої фрази гопов. Вона не важлива за своєю суттю, найголовніше - відповідь на неї: «З якою метою цікавишся?» - це стовідсотковий хіт по «зависанню» гопніків! А оскільки гопнік розумово не розвинений, то на цьому розмова може бути завершена.
Акт № 5. «Культура» гопоти. Місця скупчення.
Як ви, напевно, здогадалися, гопникі володіють «високою» культурою поведінки і спілкування. На рахунок спілкування сказано вище, розглянемо їх поведінку. Звичайним місцем скупчення гопоти є лавки у під'їздів багатоповерхових будинків в «спальних» мікрорайонах тіпа БАМУ крупних і середніх міст, на яких гопникі ведуть «високосвітські» бесіди: хто кого сьогодні вже бачив, скільки забрали грошей у восьмилітнього малюка натовпом в десять чоловік, хто більше з'їв семачек і т.д. і т.п.
У маленьких населених пунктах на зразок Глобочка улюбленим місцем скупчення гопоти є ж/д вокзали. Куди гопникі приходять подивитися на потяги, нормальних людей (які украй рідко з'являються на «їх» перонах), а так само просто обговорити насущні проблеми (див. попередній абзац). Час від часу гопникі вибираються на особливі зборища - дискотеки.(дивись верхне фото!!!!) Це таке місце, де гопникі проводять час. Там вони розмахують своїми ручними і ножними відростками в такт жахливою і нестерпною нормальними людьми попсі. Кожен гопник, що поважає себе, має удома декілька касет з блатними піснями (знову ж таки, мода, що прийшла з місць позбавлення волі). Особливою популярністю користується хіт Михайла Круга «Володимирський централ». Якщо гопник не знає цю пісню напам'ять, означає він не пацан.
Акт № 6. Способи боротьби з гопнічеським рухом.
Спосіб боротьби може бути тільки один - фізичне знищення гопоти. Може застосовуватися і психологічний спосіб боротьби - досить спалити кепку («кепарь»), і гопнік помре. Підводячи підсумок вище сказаному, відзначимо позитивний момент - у великих містах гопникі практично вимирають як клас. Цьому сприяє поступове поліпшення рівня життя, культури. А також бурхливий розвиток різних неформальних молодіжних рухів.
Отже сподіватимемося, що через пару років наша Вітчизна позбавиться ще від одного зла - "гопнічества, яке її переслідує вже друге десятиліття зокрема тернопільщину.
Я маю надію що проект Знімай!!!!! до якого я долучаюся зуміє не6тралізувати Гопніків і відокремити їх від нормального суспільства!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Долучайся до проекту http://www.znimay.te.ua!!!!!!!!!!!!


Фотосессия ZNIMAY!
на дальнем пляже.
http://house.dilines.net/gallery/28.06.07_Open-air_www.znimay.te.ua/index.html


Создан 02 июл 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником