”Галичанка - Галекспорт” поступилася на своєму майданчику двічі “Кругу” 0:3 і 1:3 “Круг” проїхавс

“Круг” проїхався катком

Врізка: Прикрасою матчу стала остання партія гості не хотіли відтягувати все в “довгий ящик” і дограти в свою користь останній сет.

Тернопільська ”Галичанка - Галекспорт” зустрічалася на своєму майданчику з добре знайомим “Кругом”. Наша команда в останніми роками була незручним суперником для лідера чемпіонату. Досить пригадати, що саме від цієї команди ВК “Круг” потерпіла єдина поразка в домашніх іграх цього сезону. Додаткову гостроту додавала інтрига чемпіонату в боротьбі за вище місце: успіх ”Галичанки” підсилив би її мотивацію в майбутніх іграх в Одесі. Після ж двох поразок в домашніх іграх (0:3,1:3). ”Галичанка” навряд чи гратиме в ім'я престижу, а швидше за все подумає про збереження сил і здоров'я на ігри плей-офф.

Перед матчем з “Кругом” хвороба не дозволила грати основній звязуючій Тетяні Мандражеєвій замість неї грала Катерині Шкурлатовській, яка пасувала в обох іграх, але не так вже погано вона відіграла в цих поєдинках. Але всеж, якби була Мандражеєва можна було наставнику тернополян Андрію Романовичу тусувати “колоду” змінюючи походу гри тактику і стратегію.
Якщо ж аналізувати причини поразок то слід порівняти потужності і досвід команд. Судіть самі хто був в складі “Круга : Юлія Богмацер, Марина Марченко, Тетяна Козлова, Марина Захожа, Ірина Трушкина, Наталія Боженова, Олександра Коляда. Волейболістки з гучними іменами. Нашій омолодженній команді важко було виграти бодай партію. Хоча мастатість черкащанок це ще не панацея . Все таки в Черкасах наші гру все таки виграли! Значить і в Тернополі могли принаймі обмінятися перемогами. Старалися, але невдалося потішити вболівальників і невелику групу фанатів, які в цьому сезоні “завелися” в “Галичанки”.

В першому матчі наші дівчата поступилася в “суху”, але в кожній партії господарки боролися до кінця ( 22:25,20:25, 29:31). Прикрасою матчу стала остання партія гості не хотіли відтягувати все в “довгий ящик” і дограти в свою користь останній сет. Проте напоролися на жорсткий супротив тернополянок. За рахунку 20:23 здавалося що вже все в цій грі ясно, але галичанок це був останній шанс зачепитися за рятівну соломинку. За мить рахунок став рівним 23 :23. Далі були “качелі” в яких важко було розібратися хто здобуде сет .В ці хвилини по особливому агресивно атакувала наша Анна Зварич. Яка кілька разів близкуче пробивала “блок” черкащаннок. Але нажальфортуна перехилилася на бік господарок і вони здобули “вікторію”.

В другій грі наші дівчата виграли першу партію(25:22). Але наставник “Круга” провівши перетрубацій в складі, його команда заграла по іншому і в наступних партіях недозволила більше себе “ошукати”( 24:26, 11:25, 18:25.)

Вартосказати що в цьому чемпіонаті розіграш фіналу буде відбуватися за новою схемою. Якщо раніше чотири команди боролися в розїзних турах. То тепер перша команда грає з четвертою, а друга з третьою в пів-фіналі. Переможці в матчах до трьох перемог розігрують чемпіонський титул невдахи поборяться за бронзові нагороди.
Наступний матч наша команда зіграє в Одессі з “Джінестрою” це будуть для нашої дружини матчі останнього туру і генеральна репетиція перед пів-фіналом. В якому тернополянки поміряються силою саме зкомандою з “Південної пальмири”. В іншому пів-фіналі зіграють “Круг” і “Сєвєродончанка”.