НИВА-КАРПАТИ2

 
 

НИВА-КАРПАТИ2
Останній матч в другій лізі. Це словосполучення для ультрас звучить так само гордо і відповідально, як для школяра останній дзвоник, або для студента захист диплома.
Те до чого фанати з Тернополя, йшли довгих 4-роки нарешті стало реальністю.
В Тернопіль, повертається перша ліга.
Було ясно, що на матч буде організовуватися, щось креативне. Так як в Тернополя, вже є досвід горизонтальних перфоменсах, то жовто-зелені знову підготовили симпатичну перфу в швейцарському стилі. З тканини вирізаний, жовтий автобус, який за легендою везе фанатів з 2-ліги в 1-лігу минаючи такі міста як Вінниця, Хмельницький, Чернівці, а попереду Львів, Луцьк, та Франик. Що разом з кілометражем, вказано на дорожніх, знаках.
Надпис на, басі НАС НЕ ЗУПИНИТИ доповнює загальний, антураж.

Отже в день матчу за кілька годин під пильним наглядом АСАВ кипіла робота, по встановленню встановленню автобуса, на стартову перфу, як завжди зібралося лише біля 25 чоловік, пунктуальність в людей, бажає кращого, але в данному випадку кількість не вплинула на якість і все задумане було було реалізовано.
Далі був чемпіонський матч в якому публіка побачила 7 голів, які супроводжувалися слемом і перекличкою з львів’янами, яких на матчі було 12 чоловік. Під час матчу фанати “Ниви” все підтягувались і підтягувались до активної підтримки так в кінці кількість з 25 чоловік на початку переросла в кінці матчу у весь сектор і навіть сусідні сектори стали долучатися до фанатизму, особливо на ура пішов гімн України
і заряди “дякуємо за першу лігу”.
В кінці матчу коли футболісти перенесли кубок своїм фанатам, планувалося хороше піро- шоу, але в черговий раз пси в сірій формі все зіпсували. Фанати понадіялися на клуб, керівництво якого обіцяло що перешкоджувати, палити ніхто не буду. Так як останній матч, сезона. Але власникам клубу важливіше було полизати сраку босу ПФЛ Сироті, який приїхав на футбол, чим піти на зустріч, своїм фанатам.

П.С Варто згадати що в модератора сайту Ярослава це був “золотий” матч, хлопець відкатав
весь сезон, при чому на самі віддалині виїзди Слава їздив самостійно, за що йому респект і привітання.


Создан 19 июн 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником