Протест фанатів “Ниви” Тернопіль

 
 

Протест фанатів “Ниви” Тернопіль
Протест фанатів “Ниви” Тернопіль

...Не встигла як слід очиститися фанатська кров від шампанського випитого за вихід в першу лігу, не встигли відпочити фанати від важкого сезону, як боротьба за права і свободу знову продовжилася. Тернополян поставили до відома що директору міського стадіону і водночас людині дотичній до такої собі команди, як ФК “Тернопіль” (Яка поки що грає на чемпіонат області) не до вподоби що, якісь дебільні фанати “Ниви” фанатіють
на одному з центральних секторів. Пан Колісник збирається вигнати жовто-зелених
на інший сектор де самі дешеві місця, так як там фанати не будуть заважати простим людям дивитися футбол.
Кілька слів про ФК “Тернопіль” команда, створена на балансі міської влади, без історії і традицій проїдає кошти, які мали б йти на потреби, єдиній професійній команді області тернопільській “Ниві”.
Бігдорди і сітілайти сповіщають всьому місту про наявність в місті ФК “Тернопіль” викидаються гроші, в той час коли футболісти “Ниви” не отримають вчасно зарплату, а в багатьох є сімї, маленькі діти.
Отож коли виникла пропозиція поїхати в місто Козова і підтримати місцеву команду
“Агро-Вікторію” в матчі проти ФК “Тернополя” в черговому турі чемпіонату області.
І в водночас виказати своє фе пану Коліснику за подвійні стандарти і зневажливе відношення до людей які є справжніми фанатами, а не ізгоями. То на таку акцію підписалося 13 чоловік з фірм TFA, UA-BOYS та кілька хуліганів з WSF.
В результаті команда з перді тернопільської області отримала, яскраве шоу на свою підтримку, а боси крилаті фрази, аля... ОДНЕ МІСТО ОДНА КОМАНДА. Ми і надалі збираємося підтримувати команди, які грають проти ФК “Тернопіль” поки, ситуація не зміниться.
Що до матчу то мала присутність АСАB, відсутність делегатів ПФЛ та інших противників піротехніки дозволила відчути весь кайф відсутності АМF.

П.С Кумедний, прикол стався в перерві між таймами дівчині в міліцейській формі дуже кортіло познайомитися з одним із фанатів “Ниви” що добряче підняло настрій всім виїздюкам.


Создан 22 июн 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником