Цвинтарні оградки

 
 

Цвинтарні оградки
Нічні витівки художників-графітників, можна знайти повсюди у Тернополі: на стінах будинків на фасадах офісів та істричних пам,ятках. Про те наші чиновники, замість того щоб, використовувати талановиту молодь для благ міста, донедавна лише притягають доморощених Пікассо та Рембрантів до адміністративної відповідальності. В свою чергу багатьох країнах світу, до цього питання підійшли більш функціонально, художникам дають можливість, легально робити своє місто яскравішим та позитивнішим. Молоді хлопці та дівчата розмальовують, як металеві люки так і висотні будинки. За прикладом не потрібно далеко ходити, в наших східних сусідів Росіян у підмосковному місті Раменське з’явилися цілі райони, де багатоповерхівки перефарбували в яскраві тони. Жити в такому місті тепер, стало затишніше і приємніше, стверджують місцеві жителі. Ще далі пішли, здавалося б консервативні Шотландці, вуличним художникам, довірили розмалювати цілий замок (Kelburn) який після кільок тижнів клопіткої роботи став виглядати, як велике казкове царство з міфічними істотами.
А ось в бразильському місті Сан-Паулі, група молодих людей вирішила зайнятися самими “плаксивими” місцями, - водостоками. "Розважати" місто художники почали зі свого району Barra Funda, дуже швидко всі міські водостоки, преобразилися, а гіди по сьогоднішній день водять людей місцями "творчої слави ".

Повертаючись до наших Українських реаліїв, хочетеся приємно потішитися за те що група молодих людей, зі складу єдиного молодіжного центру, вирішила щось змінити і в нашому місті. Звичайно перефарбувати наш облізлий від старості замок та кілька старих будинків, поки що перспектива дуже далека, а от змінити чорний траурний колір наших огорож на більш позитивні кольори це було б цілком реально.
Отже в суботу 27 червня біля Центрального Універмагу досвідченні графітники та дизайнери.
Бла-бла-бла. В такій акції немає жодного, хуліганського умислу.....


Создан 27 июн 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником